Ενημερωτικό φυλλάδιο για τις αρμοδιότητες και τη λειτουργία του ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.

LOGO 2

Τα Κέντρα Εκπαιδευτικής και Συμβουλευτικής Υποστήριξης (Κ.Ε.Σ.Υ.) που ιδρύθηκαν με την παρ. 1 του άρθρου 6 του ν. 4547/2018 (Α’ 102) μετονομάζονται σε Κέντρα Διεπιστημονικής Αξιολόγησης, Συμβουλευτικής και Υποστήριξης (ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.). Οι αρμοδιότητες που ασκούν τα ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. είναι ιδίως οι εξής:

Τι είναι το τμήμα ένταξης

images

Συνεργασία με Σύλλογο Γονέων

IMG 1316 s

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχαριστούν θερμά το Σύλλογο Γονέων για την διαρκή και πολυεπίπεδη υποστήριξη τους στο σχολείο και στο εκπαιδευτικό έργο μας. Η τελευταία προσφορά τους ομόρφυνε την καθημερινότητα των μαθητών μας!!!